search

Xeramic ochrana převodovky 80ml

Xeramic ochrana převodovky (Gear Treatment) je vysoce moderní přísada do převodovky s dlouhodobým účinkem. Tento účinek zajišťuje jedinečný keramický materiál, vyvinut původně pro kosmický průmysl. Vyvíjený materiál nalezl v PM Xeramic své revoluční uplatnění. PM Xeramic Gear Treatment snižuje tření, omezuje hlučnost převodovky, umožňuje snazší řazení a prodlužuje životnost převodovek. PM Xeramic® Gear Treatment se může mísit se všemi druhy převodových olejů.  NÁVOD K POUŽITÍ: K dosažení optimálního účinku přísady PM Xeramic Gear Treatment si prosím důkladně prostudujte podrobný návod, přiložený dovnitř balení.  POZOR: PM XERAMIC® GEAR TREATMENT NEPOUŽÍVAT V SAMOČINNÝCH (AUTOMATICKÝCH) PŘEVODOVKÁCH A V DIFERENCIÁLECH S OMEZENOU UZÁVĚRKOU.  Celkový obsah 80ml balení st
Počet
Skladem: K odeslání nebo odběru na výdejním místě
607 Kč bez DPH
735 Kč
Zdarma od nás dostanete k tomuto produktu
#
nad 2 000 KčDoprava zdarma
#
Výdejní místaCelá ČR
#
Jsme officiální distributoři značekTOTAL a MOL
#
Spkojených zákazníků12 000+

Xeramic ochrana převodovky (Gear Treatment) je vysoce moderní přísada do převodovky s dlouhodobým účinkem. Tento účinek zajišťuje jedinečný keramický materiál, vyvinut původně pro kosmický průmysl. Vyvíjený materiál nalezl v PM Xeramic své revoluční uplatnění.

  • PM Xeramic Gear Treatment snižuje tření, omezuje hlučnost převodovky, umožňuje snazší řazení a prodlužuje životnost převodovek. PM Xeramic® Gear Treatment se může mísit se všemi druhy převodových olejů.

 NÁVOD K POUŽITÍ:

K dosažení optimálního účinku přísady PM Xeramic Gear Treatment si prosím důkladně prostudujte podrobný návod, přiložený dovnitř balení.

 POZOR: PM XERAMIC® GEAR TREATMENT NEPOUŽÍVAT V SAMOČINNÝCH (AUTOMATICKÝCH) PŘEVODOVKÁCH A V DIFERENCIÁLECH S OMEZENOU UZÁVĚRKOU.

 Celkový obsah 80ml balení stačí pro aplikaci do 2,5 I převodového oleje.

Dodržujte následující postup:

  • Zajistěte, aby vozidlo stálo na rovině.
  • Pomocí odsávačky, která je v balení odeberte cca 80ml oleje z převodovky.
  •  Odebraný olej přelijte do jiné nádobky.
  • Opět s prázdnou nasávačkou nasát 80 ml přísady PM Xeramic® Gear Treatment a vypustit do převodovky.
  •  Nezapomeňte uzávěr oleje dobře zavřít!
  • Zbylý olej odevzdejte na místě určeném pro chemické odpady nebo u čerpací stanice zařízené pro tento účel.

Obsah balení: 80 ml

chat Komentáře (0)
Castrol
17-0002130

Parametry

Popis balení
80 ml
Objem
80 ml