search

Castrol Tection 15W-40 5L

Castrol Tection 15W-40 je motorový olej na minerální bázi. Poskytuje dokonalou ochranu všem motorům užitkových vozidel. Tento olej nabízí kombinaci ochrany, zvýšeného výkonu ve smyslu prodloužení intervalu výměn a univerzálnost. Jedná se o olej vhodný pro celý vozový park nákladních automobilů, autobusů a dodávkových vozidel.. Produktová řada Castrol Tection™ obsahuje kvalitní minerální oleje pro dieselové motory, jejichž složení poskytuje vozům vysokou úroveň ochrany motoru v celém servisním intervalu. Uplatní se u nákladních vozů, autobusů, lehkých i těžkých užitkových vozidel či u stavební a zemědělské. Specifické vlastnosti oleje: • Minerální báze • Kvalitní ochrana motoru po celou dobu servisního intervalu • Univerzální použití pro celý vozový park nákladních automobilů, autobusů
Počet
Skladem: K odeslání nebo odběru na výdejním místě
455 Kč bez DPH
550 Kč
Zdarma od nás dostanete k tomuto produktu
#
nad 2 000 KčDoprava zdarma
#
Výdejní místaCelá ČR
#
Jsme officiální distributoři značekTOTAL a MOL
#
Spkojených zákazníků12 000+

Castrol Tection 15W-40 je motorový olej na minerální bázi. Poskytuje dokonalou ochranu všem motorům užitkových vozidel. Tento olej nabízí kombinaci ochrany, zvýšeného výkonu ve smyslu prodloužení intervalu výměn a univerzálnost. Jedná se o olej vhodný pro celý vozový park nákladních automobilů, autobusů a dodávkových vozidel..

Produktová řada Castrol Tection™ obsahuje kvalitní minerální oleje pro dieselové motory, jejichž složení poskytuje vozům vysokou úroveň ochrany motoru v celém servisním intervalu. Uplatní se u nákladních vozů, autobusů, lehkých i těžkých užitkových vozidel či u stavební a zemědělské.

Specifické vlastnosti oleje:
• Minerální báze
• Kvalitní ochrana motoru po celou dobu servisního intervalu
• Univerzální použití pro celý vozový park nákladních automobilů, autobusů i dodávkových vozidel
• Prodloužené intervaly výměn oleje přinášejí snížení provozních nákladů
• Redukuje opotřebení motoru a podporuje čistotu motoru
• Schválen pro benzínové i naftové motory

Mísitelnost:
Castrol Tection 15W-40 je mísitelný se všemi značkovými motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci automobilů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji.

Výkonové třídy, specifikace:
SAE 15W-40
ACEA E3/E5/E7
API CH-4
Cummins CES 20076/20077
Mack EO-M Plus

MB-Approval 228.3
MAN M3275
Volvo VDS-2
RVI RLD
Plní požadavky standardních výmenných intervalů DAF 

Počet ks v kartonu: 4

chat Komentáře (0)
Castrol
02-0001380

Parametry

Viskozita oleje
15W-40
Popis balení
5 litrů
Objem
5 l