search

Ekolube M1 NEW 250ml

Ekolube M 1 (250 ml) NEW   Koncentrát proti opotřebení motorů a převodovek. Špičková ochrana kovových kluzných povrchů technologií molekulární vazby. Extrémně snižuje tření a opotřebení mezi pohyblivými povrchy. Díky silným polárním vazbám molekul chrání kov stálým vysoce odolným a pevným molekulárním filmem. M1 je koncentrát na bázi organických esterů, mísitelný se všemi druhy automobilových maziv. Nejedná se o chemickou přísadu do oleje a proto neovlivňuje vyváženost aditiv ani u moderních, vysoce aditivovaných motorových olejů. Stabilizuje viskozitu při vysokých teplotách, snižuje provozní teplotu oleje, zvyšuje kompresi motoru, zabraňuje vzniku mezního tření. Mísící poměr pro motory a převodovky: Ekolube M1 : olej 1:10 až 1:15.  Jedno balení 250 ml vystačí pro ošetř
Počet
Skladem: K odeslání nebo odběru na výdejním místě
479 Kč bez DPH
580 Kč
#
nad 2 000 KčDoprava zdarma
#
Výdejní místaCelá ČR
#
Jsme officiální distributoři značekTOTAL a MOL
#
Spkojených zákazníků12 000+

Ekolube M 1 (250 ml) NEW

 

Koncentrát proti opotřebení motorů a převodovek. Špičková ochrana kovových kluzných povrchů technologií molekulární vazby. Extrémně snižuje tření a opotřebení mezi pohyblivými povrchy. Díky silným polárním vazbám molekul chrání kov stálým vysoce odolným a pevným molekulárním filmem.

M1 je koncentrát na bázi organických esterů, mísitelný se všemi druhy automobilových maziv. Nejedná se o chemickou přísadu do oleje a proto neovlivňuje vyváženost aditiv ani u moderních, vysoce aditivovaných motorových olejů. Stabilizuje viskozitu při vysokých teplotách, snižuje provozní teplotu oleje, zvyšuje kompresi motoru, zabraňuje vzniku mezního tření.
Mísící poměr pro motory a převodovky: Ekolube M1 : olej 1:10 až 1:15. 
Jedno balení 250 ml vystačí pro ošetření cca 4 l oleje. U spalovacích motorů je trvanlivost ošetření asi 30000 km, u převodovek asi 60000 km.

chat Komentáře (0)
EKOLUBE
501

Parametry

Popis balení
250 ml
Objem
250 ml