search

Wynn´s - Čistič klimatizace (Airco Fresh) 250 ml

Wynn´s AIRCO FRESH je vysoce efektivní odstraňovač zápachu a bakterií určený pro všechny klimatizační systémy. Je na vodní bázi a ve spreji. VLASTNOSTI: - čistí povrch výparníku klimatizačního systému - dezinfikuje - omezuje mikroby, plísně a bakterie - odstraňuje a předchází tvorbě nepříjemného zápachu - brání alergickým reakcím: kýchání, rýma, kašel, bolesti v krku, podráždění očí, … - je nehořlavý a složený z netoxických, nedráždivých a neoxidujících látek - stříká v každé pozici (i dnem vzhůru) - jako hnací plyn je použit čistý vzduch POUŽITÍ: Pro všechny klimatizační systémy s i bez pylového filtru. U systémů s pylovým filtrem filtr před ošetřením odstraňte. Pro klimatizační systémy osobních a nákladních automobilů i rekreačních lodí. Nepoužívejte jako osvěžovač vzduchu.

Počet
Skladem: K odeslání nebo odběru na výdejním místě
190 Kč bez DPH
230 Kč
Zdarma od nás dostanete k tomuto produktu
#
nad 2 000 KčDoprava zdarma
#
Výdejní místaCelá ČR
#
Jsme officiální distributoři značekTOTAL a MOL
#
Spkojených zákazníků12 000+

Wynn´s AIRCO FRESH je vysoce efektivní odstraňovač zápachu a bakterií určený pro všechny klimatizační systémy. Je na vodní bázi a ve spreji.

VLASTNOSTI: - čistí povrch výparníku klimatizačního systému - dezinfikuje - omezuje mikroby, plísně a bakterie - odstraňuje a předchází tvorbě nepříjemného zápachu - brání alergickým reakcím: kýchání, rýma, kašel, bolesti v krku, podráždění očí, … - je nehořlavý a složený z netoxických, nedráždivých a neoxidujících látek - stříká v každé pozici (i dnem vzhůru) - jako hnací plyn je použit čistý vzduch

POUŽITÍ: Pro všechny klimatizační systémy s i bez pylového filtru. U systémů s pylovým filtrem filtr před ošetřením odstraňte. Pro klimatizační systémy osobních a nákladních automobilů i rekreačních lodí. Nepoužívejte jako osvěžovač vzduchu.

chat Komentáře (0)
Wynn´s
41-0082000

Parametry

Typ náplně a kapaliny
Maziva
Viskozita oleje
5W-40
Dle druhu
motorový olej
Dle použití
automobilové
Složení
syntetická
Popis balení
250 ml
Objem
250 ml