search

Valvoline Max Life Diesel System Cleaner - 350 ml

Emisní kontroly vozidel, povinné měření obsahu pevných částic (sazí), používání nízkosirné nafty se již stává běžným trendem. Důsledkem těchto opatření životního prostředí však má velký dopad na uživatele automobilů, a to zejména automobilů s vyšším počtem najetých kilometrů. Velmi často je vysoký podíl sazí v emisích důsledkem nedokonalého spalování. Nedokonalé spalování bývá způsobeno znečištěním vzduchového sacího systému, úsadami na vstřikovacím zařízení, nebo nízkou kompresí.Valvoline MaxLife Diesel System Cleaner může být právě řešením na tyto problémy, nejlépe v kombinaci s produktem Valvoline Engine Flush.

Počet
Skladem: K odeslání nebo odběru na výdejním místě
156 Kč bez DPH
189 Kč
Zdarma od nás dostanete k tomuto produktu
#
nad 2 000 KčDoprava zdarma
#
Výdejní místaCelá ČR
#
Jsme officiální distributoři značekTOTAL a MOL
#
Spkojených zákazníků12 000+

Emisní kontroly vozidel, povinné měření obsahu pevných částic (sazí), používání nízkosirné nafty se již stává běžným trendem. Důsledkem těchto opatření životního prostředí však má velký dopad na uživatele automobilů, a to zejména automobilů s vyšším počtem najetých kilometrů. Velmi často je vysoký podíl sazí v emisích důsledkem nedokonalého spalování. Nedokonalé spalování bývá způsobeno znečištěním vzduchového sacího systému, úsadami na vstřikovacím zařízení, nebo nízkou kompresí.Valvoline MaxLife Diesel System Cleaner může být právě řešením na tyto problémy, nejlépe v kombinaci s produktem Valvoline Engine Flush. Tyto produkty společně zabezpečí důkladné vyčištění jak motoru, tak i vstřikovacího systému paliva vedoucí k optimálnímu spalování. Tímto lze dosáhnout zvýšení výkonu motoru a snížení obsahu sazí v emisích. Pro udržování motoru v čistotě a v optimálních podmínkách používejte kvalitní motorový olej, např. Valvoline MaxLife 10W-40.

Jedna láhev ošetří až 75 litrů motorové nafty. Pravidelné používání prostředku napomůže uvést motor do optimálního stavu.
Produkty se doporučuje používat každých 5000 kilometrů, nebo alespoň při každé výměně oleje, protože vozidla s větším proběhem produkují více usazenin v palivovém systému.

chat Komentáře (0)
Valvoline
11-10104720

Parametry

Popis balení
350 ml
Objem
350 ml