ppl zdarma

Hodnocení obchodu

[9. 6. 2023] Anonymní recenze
addRychlé doručení, s dopravou zdarma na výdejní místo
[8. 6. 2023] Anonymní recenze
Cena zboží. Rychlé dodání za malou cenu.
[8. 6. 2023] Anonymní recenze
addrychlost
[5. 6. 2023] Anonymní recenze
Vše OK, rychlé dodání.
[5. 6. 2023] Anonymní recenze
addbezproblémová komunikace
add rychlé dodání zboží
add cena
[5. 6. 2023] Anonymní recenze
addceny
add rychlost dodání
[4. 6. 2023] Anonymní recenze
Velký výběr Olejů, přehledný e-shop, rychlé bezproblémové doručení. Doporučuji.
[4. 6. 2023] Anonymní recenze
vše v pořádku a rychle děkuji:-)
[2. 6. 2023] Anonymní recenze
addDobré ceny, rychlost odeslání.
removeŠkoda, že nepřidavají štítky k olejům.
[2. 6. 2023] Anonymní recenze
addRychlé dodání zboží.

Všechny recenze zákazníků najdete na stránce našeho obchodu na serveru Heureka.cz.

Převodové oleje

Co jsou převodové oleje?

Převodové oleje, také známé jako převodové kapaliny, jsou druh mazacích olejů, který se používá ve vozidlech s automatickými převodovkami. Je navržen tak, aby udržoval pohyblivé součásti převodovky mazané a chladné a poskytoval prostředek pro hladký přechod převodovky do různých převodů. Převodový olej se obvykle vyrábí z směsi základních olejů a různých přísad a je důležité používat správný typ převodového oleje pro váš vůz, aby byl schopen správně fungovat. Některé běžné typy převodového oleje zahrnují konvenční minerální olej, syntetickou směs oleje a plně syntetický olej.

Účel převodových olejů

Kromě mazání pohyblivých součástí převodovky převodový olej také pomáhá čistit, chladit a chránit převodovku před opotřebením. Obvykle má červenou barvu, nicméně barva se může lišit v závislosti na typu oleje a přísadách, které se používají. S časem se převodový olej může zkontaminovat nečistotami a dalšími cizími částicemi. Měl by se pravidelně měnit, aby bylo zajištěno, že bude nadále správně fungovat.

Typy převodových olejů

Existují různé druhy převodových olejů, s různými druhy faktorů. Některé faktory, které je třeba zvážit při výběru převodového oleje, zahrnují věk a značku vašeho vozidla, typ převodovky a typ jízdy. Například pokud máte starší vůz s vysokým nájezdem, můžete chtít použít převodový olej, který je navržen pro vozidla s vysokým nájezdem, abyste prodloužili životnost převodovky. Pokud často jezdíte v extrémních klimatických podmínkách, můžete použít převodový olej, který je speciálně navržen pro použití v extrémních teplotách.

Podkategorie

  • Osobní a lehká...
  • Nákladní a užitková...
    <p>Převodové oleje pro Nákladní a užitková vozidla, těžké stroje, jejich převodovky a rozvodovky. Oleje splňují ty nejpřísnější jakostní specifikace ACEA a API a normy výrobců automobilů – Scania, Mercedes Volvo, MAN, DAF, atd. Převodové oleje jsou nedílnou součástí každého motorového vozidla.</p> <p>Bez použití těchto speciálních olejů nejsou tato vozidla schopna fungovat. Plní funkci maziva, chladiva a zároveň převodovky čistí a chrání před korozí.</p> <p>Vyberte si správnou značku a typ oleje, který vám zaručí dlouhou životnost vaší převodovky a její plynulý chod. Dbejte na doporučení předpisů výrobce .</p>
  • Motocyklové

Počet produktů: 123

Zobrazení 1-24 z 123 položek

Aktivní filtry

MADIT PP 90 1L
Do 3 dnu
104 Kč
  • Doprava zdarma
Elf HTX 740 75W 1L
Na objednávku
638 Kč
  • Doprava zdarma
MADIT PP 80 1L
Do 3 dnu
100 Kč
  • Doprava zdarma
MOL ATF 3H AP 1L
Skladem
198 Kč
  • Doprava zdarma